МОН (трохи) вицейвот! Аанг кліпни, якщо ти в заручниках! Комікс новини. Січень-лютий 2024. (MariAm Blog)
Нащо ж вони Аанга так спаскудили то? МОН – це справжня легітимна реформа. Ви нічо не понімаєте! Врятуйте Українську Академію Друкарства! А що ви знаєте про Айзнера?! Я не БУКБЛОГЕР! І значно більше у комікс новинах від МаріАм
✔️ Підтримай україномовних контент-мейкерів та використовуй #WatchUA
✔️ Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









